A year with Alice!

A year with Alice!

Witajcie Kochani w ostatni zwykły dzień przed wigilią :)
Taaak, wiem spóźniłam się z postem, ale wracam z dobrymi zdjęciami.
Nie będę się tłumaczyć, ponieważ każdy dobrze wie jak to jest ze szkołą.
Dlatego dzisiaj świętujemy rok z Alicją!
Cieszę się, że pamiętaliście.

A-Alicja
C-Caroline

Moja królewna <3
Z torcikiem!
C: No dmuchaj!

Nie obyło się bez prezentu.
A: Ojej!

A:Śliczna^^ Dziękuję!


Na koniec, chciałabym Wam życzyć spokojnych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia, by ten czas spędzony w gronie rodzinnym na zawsze pozostał w Waszych sercach,by pod choinką znalazło się wiele prezentów, także tych lalkowych.Wesołych Świąt Kochani!!!                                     Caroline


2. Post tematyczny- Cekiny

2. Post tematyczny- Cekiny


haha kolejna gadanina Karoliny...

Siemka!
Planowałam dodać tego posta weekend, ale się nie udało. Tak wiem, leń jestem. Tym razem mam coś na swoje usprawiedliwienie. Mianowicie? Bardzo dużo zdjęć!!! Tak... Przynajmniej było ich 50. Musiałam wybrać najładniejsze, trochę poprzerabiać by to jakoś wyglądało.
W mojej głowie zrodził się pomysł. (Znowu?! Kto by pomyślał jedna, mała paczka cekinów na plastykę potrafi to stworzyć...)Przez ponad pół godziny robiłam zdjęcia... kupce cekinów! Niby pomysł zwariowany, ale jednak coś z tego wyszło! Mogłabym (Nawet!) powiedzieć, że tak jakby jest to Bokeh. Hehe mogłabym... A wy co sądzicie?

A z resztą... Zapraszam!!!


Od tego się zaczęło...
Zamierzam kupić ich więcej, kto wie może uda się coś uszyć...
Może nie każdego zadowoli ten typ posta, ale wiem że jakieś grono moich czytelników bardzo lubi moje zdjęcia. Poprzednio także dodawałam post tematyczny niestety nie cieszył się one dużą popularnością. Możecie go znaleźć >>Tu<< .


Które, waszym zdaniem jest najładniejsze?

Uwaga!
Do wszystkich czytelników!
Co wydarzyło się 9 grudnia?

Jeżeli nie będzie jednej dobrej odpowiedzi to się obrażę, jest to najważniejsza data z mojego bloga.                                      Caroline


Copyright © 2014 Lovely Dolls Sweet World , Blogger