Do You Wonder?

Do You Wonder?Witajcie Kochani!
Przepraszam za tak długą nieobecność. W ferie miało się pojawić więcej postów, ale zmogło mnie lenistwo. Korzystając z wolnych dni zrobiłam kilka miniaturek (nie dla mnie), zamówiłam lalkę i miałam okazję gościć u siebie przepiękną Madeline Hatter z Way To Wonderland, należącą do mojej siostry ciotecznej. Nie byłabym sobą, gdym jej nie obfociła. 
Zapraszam na zdjęcia!


Czy Waszą w szkolę także ogarnął kolorowankowy szał? U mnie się tak stało, ja zaopatrzyłam się w "Podróż Do Krainy Czarów", ponieważ "Przygody Alicji W Krainie Czarów L.Caroll'a" to moja ulubiona bajka z dzieciństwa, no może raczej teraźniejszości. Kocham ten motyw zaczarowanej krainy oraz wszystko co się z nim wiąże. 
Kolorowanka ma 96 stron i na prawdę przepiękne szablony, są w niej cytaty z książki. Co Wy na to by w każdym poście pojawiał się jeden pokolorowany obrazek? No dobrze, nie przedłużając zapraszam na zdjęcia.

Pierwszy pokolorowany obrazek.


 W trakcie.


Zapraszam Was do komentowania i obserwowania bloga. Staram się odpowiadać na każdy komentarz. W poprzednim poście pojawiło się wiele przemiłych słów, za które chciałam Wam serdecznie podziękować, tradycyjnie każdy komentarz uzyskał odpowiedz, którą możecie przeczytać.

Dziękuję za uwagę,

Pozdrawiam cieplutko

                                       Caroline

Would you be my valentine?

Would you be my valentine?Witajcie Kochani w ten, jakże przesłodzony dzień!
Osobiście nie obchodzę walentynek- walę tynki, ale moje lalki... ach bo kto im zabroni? Cóż, w dzisiejszym poście oczywiście królowa miłości- Cupid! Ktoś się spodziewał? Tak? A kto się spodziewał historyjki? o.o Ja nie... Pogadam sobie jeszcze na koniec a teraz:
Enjoy!


C-Cupid
K-kelnerka
 C: *myśli* No, wreszcie chwila spokoju, tylko ja laptop, kawa i maślana bułeczka ^^


K: Proszę bardzo, pani zamówienie.
C: Dziękuję.C: *bierze kubek do ręki* O, a co to?
C: Ach no tak dzisiaj 14! 


C: *myśli* Ciekawe od kogo?

KoniecW ramach bonusu na walentynki pokażę Wam co zrobiłam z pomocą tego tutorialu: Akameru Kawaii .Są to świeczki z prawdziwego wosku. Formę zrobiłam sobie z plasteliny a knot z kordonka. Zajrzyjcie koniecznie na jej kanał, tam jest mnóstwo ciekawych tutoriali. Tak samo skorzystałam z tutoriali My froggy Stuff przy zrobieniu wazonu, filiżanki oraz bułeczki.Świeczki palą się kilka minut, do spalenia się knota. Niestety większość wosku wycieka, dlatego potrzebna jest podstawka.


Przy okazji tego posta pokażę Wam nowe kolczyki Cupid. (pożałowano jej oryginalnych) Są to drobinki do dekorowania paznokci. Co o nich sądzicie?

                                                                      Caroline


Copyright © 2014 Lovely Dolls Sweet World , Blogger