piątek, 26 lutego 2016

Do You Wonder?Witajcie Kochani!
Przepraszam za tak długą nieobecność. W ferie miało się pojawić więcej postów, ale zmogło mnie lenistwo. Korzystając z wolnych dni zrobiłam kilka miniaturek (nie dla mnie), zamówiłam lalkę i miałam okazję gościć u siebie przepiękną Madeline Hatter z Way To Wonderland, należącą do mojej siostry ciotecznej. Nie byłabym sobą, gdym jej nie obfociła. 
Zapraszam na zdjęcia!


Czy Waszą w szkolę także ogarnął kolorowankowy szał? U mnie się tak stało, ja zaopatrzyłam się w "Podróż Do Krainy Czarów", ponieważ "Przygody Alicji W Krainie Czarów L.Caroll'a" to moja ulubiona bajka z dzieciństwa, no może raczej teraźniejszości. Kocham ten motyw zaczarowanej krainy oraz wszystko co się z nim wiąże. 
Kolorowanka ma 96 stron i na prawdę przepiękne szablony, są w niej cytaty z książki. Co Wy na to by w każdym poście pojawiał się jeden pokolorowany obrazek? No dobrze, nie przedłużając zapraszam na zdjęcia.

Pierwszy pokolorowany obrazek.


 W trakcie.


Zapraszam Was do komentowania i obserwowania bloga. Staram się odpowiadać na każdy komentarz. W poprzednim poście pojawiło się wiele przemiłych słów, za które chciałam Wam serdecznie podziękować, tradycyjnie każdy komentarz uzyskał odpowiedz, którą możecie przeczytać.

Dziękuję za uwagę,

Pozdrawiam cieplutko

                                       Caroline